רפואה משלימה

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

בדיוק כמו בני אדם, בעלי חיים מבויתים כמו חתולים וכלבים מושפעים מהסכנות הבריאותיות של החיים המודרניים, זיהום,  סטרס, תזונה לקויה וסטייה מאורח חיים בריא העשויים להוביל למגוון של מחלות ובעיות רפואיות, אשר דומים מאוד לאלה של בני אדם. ברבים מהמצבים הרפואה המודרנית הקונבנציונלית מציעה פתרונות אך בחלק מהמצבים הרפואיים המורכבים או כדי להימנע מטיפול פולשני/כירורגי וכיו"ב, לרפואה המודרנית אין פתרונות ישימים  וזה המקום הנכון לשילוב רפואה משלימה. 
במדינות רבות בעולם תחום הרפואה המשלימה משגשג בעיקר תודות לתוצאות המרשימות ובעיקר בתחום השיקום האורטופדי, בתחום הנוירולוגי וכן בבעיות נוספות כבעיות אלרגיה, חוסר שליטה על מתן צרכים וכדומה. קהל היעד העיקרי בחיות מחמד נשען על אוכלוסיית הכלבים אך ניתן לראות ובעיקר בחתולים "רגועים" כי גם אצלם ניתן לצפות בתוצאות מרשימות. במסגרת הטיפול הכולל מתבצע תהליך "דיקור" ולעיתים משולבות תרופות הומאופטיות.
בבית החולים שלנו ליאורה מרק בוגרת לימודי רפואה וטרינרית משלימה, בעלת תואר (H.A.T. Holistic animal therapist) לימודי צמחי מרפא מערביים והומיאופתיה מודרנית (הומוטוקסיקולוגיה) מבצעת את כלל הטיפולים ובהצלחה רבה.
ליאורה עובדת מזה שבע שנים באמצעות הרפואה המשלימה, לרבות אקופונקטורה, הומיאופתיה, צמחי מרפא, פרחי באך ועיסוי. להרבה מטופלים שכבר "הרימו ידיים" חזר החיוך כבר לאחר הטיפול הראשון. בשנה האחרונה ערכה קורס בנושא תערובות צמחי מרפא לבעלי חיים ברפואה משלימה. כמו כן העבירה סדנה להיכרות עם טכניקות ריפוי אלטרנטיבי לחיות מחמד,בנושא "נקודות גירוי / תגובה / הפעלה בחיות" (Trigger point). ד"ר שרון רגב וטרינר מרפאה לחיות מתמחה בין ביתר גם ברפואה משלימה באמצעות מיטב הוטרינרים