בית חולים וטרינרי ברמת גן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

בית חולים לחיות ברמת גן

כשהכלב או החתול שלכם זקוקים לטיפול, ישנם היבטים שבהם קיים הבדל משמעותי בין מרפאה וטרינרית פרטית ובין בית חולים לחיות ברמת גן. כשאתם רוצים לחסן את הכלב או החתול או אפילו רוצים לעקר או לסרס אותם, וטרינר פרטי בהחלט יכול לספק לכם את המענה הנדרש. יחד עם זאת, אם הכלב שלכם נקלע לאירוע חירום, אם הכלב סובל מבעיה מערכתית, ממחלה כרונית או סופנית או אם הוא סובל מבעיה מורכבת שדורשת בדיקות עומק, היכולת של מרפאה וטרינרית לסייע לכם היא יכולת מוגבלת למדי ומה שאתם צריכים זה בית חולים וטרינרי ברמת גן. בחיפוש בית חולים וטרינרי רמת גן, כמו כל עיר אחרת, יודעת להציע לכם מספר מאוד מוגבל של אפשרויות ולכן כדאי להכיר מראש את המרכזים הווטרינריים הגדולים שפועלים בעיר, כך שיהיו זמינים עבורכם כשתצטרכו אותם.

מהם היתרונות של בית חולים לחיות על פני מרפאה וטרינרית?

כדי להבין את ההבדל בין מרפאה וטרינרית ובין בית חולים וטרינרי ברמת גן, אפשר להמשיל זאת להבדל בין קופת חולים ובין בית חולים. בקופת חולים תוכלו לקבל ייעוץ, לבצע בדיקות בסיסיות ולבצע הליכים רפואיים בסיסיים. בבית חולים תוכלו לקבל מענה מלא לכל בעיה רפואית או מקרה חירום שהוא. אז נכון שמרפאה וטרינרית טיפוסית יודעת לבצע גם הליכים כירורגיים בסיסיים כדוגמת סירוס ועיקור, אבל עדיין, עם טיפולים מורכבים בבעיות מורכבות מרפאה כזאת צפויה להיתקל בקשיים ולרוב כלל לא תקבל מקרים כאלה. המשמעות היא שבכדי להבטיח את היכולת שלכם לספק לבעל החיים שלכם את המענה המתאים בכל מקרה רפואי בו אתם עלולים להיתקל, חשוב שיהיו בידיכם פרטים של בית חולים לחיות ברמת גן, ושלא תצטרכו לחפש את המענה הנדרש בזמן אמת, כשהזמן דוחק.

מרכז וטרינרי שרון רגב הוא בית חולים וטרינרי ברמת גן, המציע סל שירותים מלא לטיפול בבעלי חיים, ובכלל זה בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן, הדמיה מתקדמת, כירורגיה, אורתופדיה, אשפוז יום ולילה, חיסונים, טיפול בבעיות לב, טיפול במחלות כרוניות וסופניות, רפואת עיניים לבעלי חיים, רפואת שיניים לבעלי חיים וכל מה שאתם עשויים להזדקק לו עם בעל החיים שלכם. לא משנה מה הטיפול שלו זקוק כעת הכלב או החתול שלכם, אם אתם רוצים להציע להם את הטוב ביותר על ידי צוות מסור, מיומן ומקצועי, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6742467.