וטרינרים במרכז הארץ

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

בית החולים הוטרינרי שלנו נמצא ברמת גן וזמין עבורכם 24 שעות ביממה. במקום תוכלו לקבל את השירותים הוטרינריים המתקדמים ביותר, גם מהבחינה האנושית וגם מבחינת המכשור המשוכלל שבו אנו דואגים להחזיק. ניתן לבצע אצלנו בדיקות מתקדמות שונות, לרבות בין היתר הדמיה מתקדמת בעזרת מכשירי פיתוח רנטגן דיגיטלי, אולטראסאונד, אנדוסקופיה ואוטוסקופיה. כל השירותים הוטרינריים והרפואיים שלהן זקוקות חיות המחמד שלכם תוכלו למצוא במרכז הוטרינרי שלנו.

בדיקות תקופתיות

אנחנו ממליצים על ביצוע בדיקות תקופתיות לבעלי החיים. כמו שמומלץ עבור כל בן אדם לבדוק את הגוף שלו לעומק אחת לתקופה מסוימת, גם אם הוא לא חש או מזהה סימפטום כלשהו לבעיה, כך גם כדאי לבדוק את חיות המחמד שלנו כל כמה זמן. למעשה, זה אף הכרחי יותר כאשר מדובר בבעלי חיים, הרי הם אינם מסוגלים פשוט לבוא אלינו ולומר לנו מה בדיוק הם מרגישים ומה כואב להם.

וטרינרים במרכז

מקרי חירום

מעבר לביצוע בדיקות ומתן טיפולים רפואיים בשגרה, אם אתם מחפשים וטרינר במרכזבעקבות מקרה דחוף ובלתי צפוי, אנחנו זמינים עבורכם בכל שעות היממה. מבחינות רבות, וגם מבחינה זאת, בית חולים לבעלי החיים באשר הם הוא כמו בית חולים לבני אדם. ניתן להגיע אלינו לרחוב הכבאים 9 ברמת גן או ליצור קשר באופן טלפוני בכל מצב, בין אם אתם סבורים שקיימת בעיה שיש לתת לה מענה דחוף ובין אם אינכם בטוחים.

כשרוצים למצוא וטרינרים במרכז, בית החולים הוטרינרי של ד"ר שרון רגב הוא אופציה מצוינת. המרפאה מאובזרת לחלוטין ומעסיקה את מיטב הוטרינרים והאסיסטנטיות. צרו איתנו קשר במספר 03-6742467 או 054-2226210 (מספר מנוי 2432) במקרים דחופים. ניתן ליצור קשר ולהשאיר פרטים גם בטופס על ידי לחיצה בכפתור.