וטרינר תורן רמת גן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

וטרינר תורן רמת גן

את מרבית בעיות הבריאות של הכלב והחתול שלכם תוכלו לפתור במסגרת שעות הפתיחה המקובלות של וטרינר באזור המגורים שלכם, אבל מה עושים כשנתקלים במצב חירום? מה עושים כשהכלב או החתול שלכם זקוקים לטיפול או בדיקה ממש עכשיו, גם אם זה באמצע הלילה, בסוף שבוע או חג? בדיוק כפי שישנו רופא תורן לבני אדם, תוכלו למצוא גם וטרינר תורן שיעניק לכם את הטיפול הנדרש בכל עת. יחד עם זאת, חשוב לזכור שכאשר אתם זקוקים לווטרינר תורן, אין לכם את הגמישות בבחירת הווטרינר ואם אין לכם את היכולת לפנות אל הווטרינר הקבוע שלכם שהוא הווטרינר היחיד שאתם סומכים עליו, מומלץ להגביל את הטיפול אצל הווטרינר התורן, לטיפול חירום בלבד עד שתוכלו להביא את הכלב או החתול לווטרינר הקבוע. בחיפוש וטרינר תורן רמת גן יודעת להציע לכם בדרך כלל יותר מווטרינר אחד ברחבי העיר, שיהיה זמין לפניות החירום שלכם בכל עת.

 

כיצד נקבע וטרינר תורן?

תורנות רפואית היא פרקטיקה מאוד מסודרת הקיימת גם בקרב רופאים וגם בקרב וטרינרים. המטרה היא מאוד פשוטה – זמינות של טיפול רפואי או וטרינרי בכל עת, גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות. רפואת חירום היא לא משהו שאפשר להמתין איתו עד לשעות הפתיחה למחרת וכשטיפול כזה נדרש, חשוב שתהיה כתובת לפנות אליה בכל יום ובכל שעה. בהתאם לכך, מתארגנים הווטרינרים באזור, ובמקרה שלנו בעיר רמת גן, ומחלקים ביניהם את הימים, השבועות והחודשים במסגרת שירותי חירום של וטרינר תורן רמת גן. מיהו הווטרינר התורן בזמן שאתם זקוקים לטיפול החירום? את זה תוכלו למצוא דרך אתר העירייה, דרך הווטרינר הקבוע שלכם ודרך חיפוש פשוט באינטרנט.

אם אתם מחפשים וטרינר תורן רמת גן ברגע של חירום עם הכלב או החתול, מרכז וטרינרי שרון רגב מציע לכם סל טיפולים מלא לבעלי חיים 24 שעות ביממה. בכל מקרה חירום, תוכלו להגיע אלינו באופן מיידי בידיעה הברורה שמישהו תמיד יקבל את פניכם ויעניק לבעל החיים שלכם טיפול מסור ומקצועי. לפניות חירום ומקרים דחופים, צרו קשר בטלפון 03-6106666 מנוי 2432.