וטרינר תורן לשעת הצורך

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

בבית החולים הוטרינרי שלנו תמיד יש וטרינר תורן שזמין לטפל בבעיות רפואיות ומקרים דחופים בקרב חיות המחמד האהובות שלכם. המרכז שלנו כולל אנשי צוות מקצועיים ומיומנים, מטפל בסוגים רבים של בעלי חיים, מספק שירותים וטיפולים רבים וזמין 24 שעות ביממה. המרפאה שלנו ממוקמת ברחוב הכבאים 9 ברמת גן וזמינה עבורכם באופן טלפוני ופיזי במקרה הצורך. כל מה שבעל החיים שלכם צריך על מנת להרגיש יותר טוב ולחזור לשגרה שלו נמצא אצלנו במרפאה, ותמיד נעשה את המיטב, מתוך המומחיות והניסיון שלנו, בכדי שכך יקרה – ובהקדם האפשרי.

 

וטרינר חירום

אם באמצע הלילה קרה שבעל החיים מגלה סימנים וסימפטומים חשודים ויש לו בעיה אקוטית שאינה סובלת דיחוי בשום אופן, וטרינר חירום תמיד זמין עבורכם. כל חיים הם בעלי חשיבות וכל בעל חיים הוא בעל חשיבות רבה. שירות רפואי חייב להיות זמין מסביב לשעון. בעיות רפואיות אינן מבדילות אם מדובר בבוקר, בצהריים או בלילה. לפעמים הן צצות בהפתעה ומחייבות שנהיה ערניים ונחתור לאבחון ופתרון הבעיה בעת האפשרית המוקדמת ביותר.

לשמור על הבריאות

בעיות רפואיות באמת יכולות להופיע כרעם ביום בהיר ולעיתים מבלי שיכלתם לעשות הרבה בנידון. מה שכן יש ביכולתנו לעשות, הוא להקפיד על תזונה נכונה, לשים לב ולגלות ערנות לבעל החיים ולדפוסי ההתנהגות שלו,לזהות בעיות, לבצע בדיקות גופניות אחת לתקופה ובכך לוודא שהכל תקין. אלו דרכי הפעולה הטובות ביותר על מנת לשמור על הבריאות ועל האיזון הגופני. המרפאה שלנו מעניקה שירותי מעבדה, שירותי הדמיה מתקדמת, חיסונים ורפואה מונעת וממליצה בחום להשתמש בשירותיה על מנת לוודא שבעלי החיים שלכם במצב גופני מעולה.

וטרינר תורן טלפון

יצירת קשר עם המרכז

צרו איתנו קשר במספר 03-6742467 או במספר 054-2226210 (מספר מנוי 2432) וטרינר תורן טלפון – במקרים דחופים. וטרינר תורן עומד לרשותכם בעת הצורך, על מנת לעזור לכם ולחיה שלכם אם יש מצב חירום שמצריך אבחון וטיפול מהיר. ניתן לקבל מענה לשאלות בלחיצה בכפתור. אצלנו במרפאת "ד"ר שרון רגב" ניתן לקבל שירותים רבים, לרבות רפואה מונעת ורפואה משלימה, ומומלץ לבדוק את האפשרויות לעומקן.