על המרפאה

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

ברוכים הבאים למרכז הוטרינרי שרון רגב.

מרפאה וטרינרית היא מרפאה המיועדת לבעלי חיים. בדיוק כפי שכל אחת ואחת מאיתנו מקפידים להיות רשומים באחת ממרפאות קופת החולים בישראל, כך אנו גם צריכים לוודא כי חיית המחמד שלנו רשומה במרפאה אשר תוכל לספק לה את כל הבדיקות התקופתיות, החיסונים הנדרשים וכן טיפולי מיידים במצב בו חיית המחמד שלנו נמצאת במצוקה או כאשר אנו מבחינים כי החיה אינה מגיבה לכל מיני גירויים סביבתיים כהרגלה ומעוניינים לברר את פשר העניין ולפתור את הבעיה. יש לקחת בחשבון כי בני אדם מסוגלים לתקשר ביניהם בצורה מילולית, אך בעלי החיים שלנו אינם יכולים לבוא ולומר מה מציק להם, על כן אנו חייבים להקפיד ולבחור מרפאה וטרינרית בה עובד ווטרינר (רופא חיות) המכיר את המאפיינים ההתנהגותיים והבעיות האופייניות לאותה חיה ולכן הוא זה אשר יכול לעזור לה על ידי אמצעים תרופתיים והתנהגותיים שונים.

בבית החולים תמצאו את מגוון השירותים הרפואיים המתקדמים ביותר, מכשור משוכלל וצוות מקצועי הכולל רופאים וטרינרים ואסיסטנטיות, העומד לרשותכם 24 שעות ביממה.
מטרתנו היא לתת את השירות הווטרינרי המעולה ביותר על-מנת לשמור על בריאותם, רווחתם ואושרם של חברינו ההולכים על ארבע.
צוות ביה"ח מונה 4 רופאים וטרינרים  4 טכנאיות רפואיות, 3 פקידות העובדים כולם מסביב לשעון בטיפול בקהל הפונים ובחיות המאושפזות , בנוסף במקום ספרית  ומטפלת בריפוי אלטרנטיבי.

דר’ שרון רגב , מנהל את בית החולים באהבה רבה, בעל ניסיון ומקצועיות מזה למעלה מ-30 שנה. שרון סיים  סיים לימודי וטרינריה ברומניה ומקפיד להתעדכן שנה אחר שנה במסגרת כנסים בינלאומיים אחר החדש בתחום הרפואי ברחבי העולם.
לצידו עובדים צוות רופאים וטרינרים מסורים:

דר’ אורן פאר– מצטיין דיקן באוניברסיטה לווטרינריה בקושיצ’ה. עובד עם שרון זו השנה השמינית, מקפיד להתעדכן אודות עדכונים וחידושים בכנסים מקצועיים בארץ ובעולם. ממקד את תחום עבודתו למחלות עיניים ועצבים של חיות מחמד.

דר' הילה מרטינוביץ אשר הגיעה אלינו היישר מבית הספר הווטרינרי במלבורן שבאוסטרליה, זו השנה השלישית במרפאה, ממקדת את תחום התעניינותה בבעיות התנהגות של חיות מחמד.

ודר' נועה אשכול, בוגרת בית הספר הווטרינרי של האוניברסיטה העברית אשר הצטרפה אלינו לאחרונה לאחר שעבדה בגן החיות התנכ"י בירושלים כמנהלת המרפאה וכן עבדה ברפואת חיות מחמד במספר מרפאות בירושלים. ממקדת את תחום התעניינותה ברפואה פנימית של כלבים וחתולים וכן במכרסמים.

לצד הרופאים הוטרינרים מסייעות צוות טכנאיות רפואיות, בעלות הכשרה נרחבת תיאורטית ומעשית  לוקחות חלק בסיוע לניתוחים ובטיפולים, מבצעות בדיקות מעבדה ומטפלות במאושפזים.

נשמח לראותכם  ולהעניק לכם את הטיפול הטוב יותר שניתן.