צוות המרפאה

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

נושאים עיקריים (לחץ לפתיחת קטגוריות)​

צוות ביה"ח מונה 6 רופאים וטרינרים  6 אחים ואחיות וטרינריים , 4 פקידות קבלה  העובדים כולם מסביב לשעון בטיפול בקהל הפונים ובחיות המאושפזות , בנוסף במקום ספרית  ומטפלת בריפוי אלטרנטיבי.

דר’ שרון רגב מנהל את בית החולים באהבה רבה, בעל ניסיון ומקצועיות מזה למעלה מ-30 שנה. שרון סיים  סיים לימודי וטרינריה ברומניה ומקפיד להתעדכן שנה אחר שנה במסגרת כנסים בינלאומיים אחר החדש בתחום הרפואי ברחבי העולם.
לצידו עובדים צוות רופאים וטרינרים מסורים:

דר’ אורן פאר– מצטיין דיקן באוניברסיטה לווטרינריה בקושיצ’ה. עובד עם שרון זו השנה השמינית, מקפיד להתעדכן אודות עדכונים וחידושים בכנסים מקצועיים בארץ ובעולם. ממקד את תחום עבודתו למחלות עיניים ועצבים של חיות מחמד.

דר סיגל קרופניק אשר הגיעה אלינו היישר מבית הספר הווטרינרי קורט אשר ברחובות, ממקדת את תחום התעניינותה בבעיות רפואיות והתנהגות של חיות מחמד. לדר סיגל קרופניק פינה חמה וגדולה בלב למכרסמים ולכן מרכזת את הטיפול בארנבונים, אוגרים חמוסים ושאר חיות אקזוטיות.

דר’ אפרת גן-מורחיה בתל אביב עם גיא בעלי ומספר לא מצומצם של חתולים… סיימתי לימודי וטרינריה בארץ מחזור 2011, אחרי תואר ראשון וכייפי בבאר שבע. אני אסירת תודה שמצאתי מקצוע שמאפשר לי לממש את הפוטנציאל שלי באופן יומיומי, תורם לסביבה ולקהילה ומאתגר את המוח, הלב והנפש עוד ועוד…

דר דן דייצמן

דר' שחר אהרוני

לצד הרופאים הוטרינרים מסייעות צוות טכנאיות רפואיות, בעלות הכשרה נרחבת תיאורטית ומעשית  לוקחות חלק בסיוע לניתוחים ובטיפולים, מבצעות בדיקות מעבדה ומטפלות במאושפזים.

נשמח לראותכם  ולהעניק לכם את הטיפול הטוב יותר שניתן.