וטרינר
שאלות ותשובות
חפש שאלה
שאלה שם: בשמת
1/8/2010 כיצד להדביר פרעושים אצל ארנבונים ושרקנים??? אני מבינה שם רגישים לכל חומרי ההדברה, חוץ מפרונטליין,שירושש אותי בבואי להדביר כ-20 פרטים. האם יש רעיון אחר? אולי אורגני?
תשובה ניתן להשתמש בתכשיר בשם ריוולושן הניתן לחתולים קטנים. יש אפשרות לקנות אמפולות גדולות לכךבים אבל את חייבת להתיעץ עם וטרינר איך לחלט את זה כי אחרת באמת זה יכול  לגרום להרעלה. גם פרונטליין יכול להיות מאוד רעיל לארנבים, ראי שאלה באחד הדפים הקודמים.
בברכה
דר’ שרון רגב
שאלה שם: מוטי שילה
1/8/2010 זאת אינה שאלה. במהלך גלישה באינטרנט מצאתי שני אתרים המנתחים את איכות המזונות, ומדרגים אותם. אז למקרה שאינכם מכירים אותם: http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews http://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/brand בברכה, מוטי
תשובה תודה רבה רבה מוטי ידידי היקר
שאלה שם: כרמלה
1/8/2010 הכלבה שלי כבר 7 שעות עם צירים היא בוכה ונושמת חזק עם הפסקות קצרות ראיתי גוש שחור קטן לעכשיו אין אותו מתי הגורים אמורים לצאת האם יש מקום לדאגה? בתקווה שיש מי שיענה לי עכשיו. הוטרינר מכיר את הכלבה ובערב שדיברתי איתו הוא אמר שאין סיבה לדאוג היא כלבה גדולה שיכולה להסתדר. מה עושים? עכשיו אני גם מריחה ריח נורא.
תשובה כרמלה שלום
היום יום שישי ונראה לי שאת צריכה בדחיפות וטרינר שיילד את הכלבה שלך, 7 דשעות צירים ללא הועיל בהחלט דורשים כבר התערבות וטרינרית. זריקות ירוז עזרה בהמלטה או אפילו ניתוח קיסרי. מציע לך לא להתמהמה לקחץ אותה למרפאה וטרינרית או להזמין וטרינר הביתה.
בהצלחה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: יובל
1/8/2010 בטעות סגרתי על הרגל של הארנבת שלי את הדלת של הכלוב שלה והיא צרחה כמה זמן זה היכאב לה ואיך לטפל בזה ?
תשובה לא יודע, לא יודע איזה נזק גרמת לה, האם היא הולכת על 3 או על 4, אם היא הולכת על כל ארבעת הרגלים סביר שהיא תהיה בסדר תוך מספר ימים, אם היא על 3 רגליים קח אותה לוטרינר לבדיקה, יכול להיות שנשברה לההרגל והיא צריכה עזרת וטרינר.
בברכה
דר’ שרו ןרגב
וטרינר
שאלה שם: חופית אלבז
1/8/2010 שלום רב, יש לי כלב בן שנה מסוג ציוואווה מעורב. הוא סבל בעבר ועדיין סובל מדמודקס. בעבר קיבל טיפול של שלושה חיסונים כל עשרה ימים והיה נראה כי החלים באופן מלא. השיער גדל לו בחזרה והכל היה בסדר. כעבור מספר חודשים המחלה פרצה שוב. האם עליו לקבל את אותו הטיפול שוב? האם המחלה תעלם באופן מוחלט מתישהו? על איזה שמפו אתה ממליץ לטיפול במחלה זו? אודה להתייחסותך בנדון. בברכה, אלבז חופית
תשובה חופית שלום רב
אני לא מאמין בטיפול בזריקות חיסון או בזריקות כלשהן.
הטיפול אותו אנחנו מעניקים במרפאתנו הינו טיפול דרך הפה, זול יעיל, לא מכאיב ועובד כמעט ב 100% מהמקרים.
אשמח אם תפני אליי במרפאה , הטלפונים בדף הבית ואוכךל ליעץ לך יות באריכות, אהיה בעבודה ביום רביעי בבוקר.
בהצלחה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: יובל
1/8/2010 יש לי סוס ואני לא יודעת מה לתת לו לאכול וגם נישברה לו הרגל איך מתפלים בזה
תשובה סוס?????????
שאלה שם: עדן
1/8/2010 שלום רגב בקשר לגור שפולט הוא לא שרד נתתי לו חלב דרך צינו ר קיבה כנראה היה לו משהו יותר רציני הוא רזה ביום אחד 14 גרם והחום ירד לו ל36 תודה בכול אופן על עזרתך שובע טוב עדן
תשובה עדן יקר
משתתף בצערך, כל הכבוד על הנסיונות
שאלה שם: נועה
1/8/2010 שלום, יש לנו בביה"ס פינת חי עם שרקנים וארנבים. לאחרונה השרקנים נראים חלשים, אחד מהם צולע וללבן רואים סימנים כחולים. אני חוששת שהארנבים מתעללים בהם. אני ישמח לשמוע את דעתך, אולי זאת מחלה שתקפה אותם ולא הארנבים? תודה מראש, נועה.
תשובה נועה שלום רב
מאוד מאוד לא רצוי לשים שרקנים עם ארנבים באותו כלוב.
בהחלט יכול להיות שהארנבים נושכים אותם.
יש לזכור לתת לשרקנים פרי הדר על בסיס יומי, תפוז קלמנטינה וכד.
דר’ שרון רגב
שאלה שם: מאור
31/7/2010 היום הכלבה שלי מסוג פינצ’ר המליטה גור קטן בריא ושלם, רציתי לדעת אם יכול להיות שהיה לה רק גור אחד ולא שהיא לא מצליחה להוציא את השאר ושהם לא מתו לה בבטן או משהו כזה? היא נראת רגועה למרות שהיא תוקפנית מאוד כל פעם שאני מתקרב
תשובה מאור שלום
לפעמים לכלביםזעירים יש רק גור אחד, אבל כדאי לוודא את זה בעזרת אולטרה סאונד אצל וטרינר
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרי נר
שאלה שם: יובל
31/7/2010 היי יש לי ארנבת ואני לא כול כך יודעת כמה אוכל להביא לה ביום ואיזה אני מפחדת שהיא לא תמות
תשובה יובל שלום רב
יש לתת לארנבון חציר בצורה חפשית ולהוסיף לו תערובת לארנבונים וכן מעט ירקות ירוקים.
לראש הדף
137 138 139 140 141 142 143 144 145 146