וטרינר
שאלות ותשובות
חפש שאלה
שאלה שם: יובל
2/8/2010 הארנבת שלי אוכלת עיתונים יקרא לה משהוא ?
תשובה לא כדאי לאפשר לה
שאלה שם: גידי
2/8/2010 כלבת מרמנו עם ריח חריף של מוות הוסרו הבלטות מתחת לזנב נגטיב לבלוטת התריס הכלבה בת 5-6 אצלי היא 3 שנים בצער בעלי חיים נאמר לי ביום לקיחתה שלפני החזירו אותה 3 פעמים בגלל הריח גם עברה טיפול של חצי שנה ללא בשר ורק אוכל מיוחד מה עוד יש לעשות ????
תשובה גידי שלום
לא ברור על איזה ריח אתה מדבר, צריך להריח. האם הריח מהעור, האם העור בריא פרט לריח? האם יש בעיות פרווה אחרות? פרטים בבקשה.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: רותם
2/8/2010 אבא שלי רוצה לרסס בבית האם אני צריכה להוציא את האוגרים שליי ולכמה זמן ?? אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי
תשובה אוגרים רגישום ביותר לחמרי הדברה, הייתי מוציא אותם ל 72 שעות לפחות , שימי אותם אצל חברים או משפחה ולפני שאת מחזירה אותם אוררי היטב את החדר.
בברכה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: כרמלה
1/8/2010 הכלבה שלי כבר 7 שעות עם צירים היא בוכה ונושמת חזק עם הפסקות קצרות ראיתי גוש שחור קטן לעכשיו אין אותו מתי הגורים אמורים לצאת האם יש מקום לדאגה? בתקווה שיש מי שיענה לי עכשיו. הוטרינר מכיר את הכלבה ובערב שדיברתי איתו הוא אמר שאין סיבה לדאוג היא כלבה גדולה שיכולה להסתדר. מה עושים? עכשיו אני גם מריחה ריח נורא.
תשובה כרמלה שלום
היום יום שישי ונראה לי שאת צריכה בדחיפות וטרינר שיילד את הכלבה שלך, 7 דשעות צירים ללא הועיל בהחלט דורשים כבר התערבות וטרינרית. זריקות ירוז עזרה בהמלטה או אפילו ניתוח קיסרי. מציע לך לא להתמהמה לקחץ אותה למרפאה וטרינרית או להזמין וטרינר הביתה.
בהצלחה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: יובל
1/8/2010 יש לי סוס ואני לא יודעת מה לתת לו לאכול וגם נישברה לו הרגל איך מתפלים בזה
תשובה סוס?????????
שאלה שם: עדן
1/8/2010 שלום רגב בקשר לגור שפולט הוא לא שרד נתתי לו חלב דרך צינו ר קיבה כנראה היה לו משהו יותר רציני הוא רזה ביום אחד 14 גרם והחום ירד לו ל36 תודה בכול אופן על עזרתך שובע טוב עדן
תשובה עדן יקר
משתתף בצערך, כל הכבוד על הנסיונות
שאלה שם: נועה
1/8/2010 שלום, יש לנו בביה"ס פינת חי עם שרקנים וארנבים. לאחרונה השרקנים נראים חלשים, אחד מהם צולע וללבן רואים סימנים כחולים. אני חוששת שהארנבים מתעללים בהם. אני ישמח לשמוע את דעתך, אולי זאת מחלה שתקפה אותם ולא הארנבים? תודה מראש, נועה.
תשובה נועה שלום רב
מאוד מאוד לא רצוי לשים שרקנים עם ארנבים באותו כלוב.
בהחלט יכול להיות שהארנבים נושכים אותם.
יש לזכור לתת לשרקנים פרי הדר על בסיס יומי, תפוז קלמנטינה וכד.
דר’ שרון רגב
שאלה שם: בשמת
1/8/2010 כיצד להדביר פרעושים אצל ארנבונים ושרקנים??? אני מבינה שם רגישים לכל חומרי ההדברה, חוץ מפרונטליין,שירושש אותי בבואי להדביר כ-20 פרטים. האם יש רעיון אחר? אולי אורגני?
תשובה ניתן להשתמש בתכשיר בשם ריוולושן הניתן לחתולים קטנים. יש אפשרות לקנות אמפולות גדולות לכךבים אבל את חייבת להתיעץ עם וטרינר איך לחלט את זה כי אחרת באמת זה יכול  לגרום להרעלה. גם פרונטליין יכול להיות מאוד רעיל לארנבים, ראי שאלה באחד הדפים הקודמים.
בברכה
דר’ שרון רגב
שאלה שם: חופית אלבז
1/8/2010 שלום רב, יש לי כלב בן שנה מסוג ציוואווה מעורב. הוא סבל בעבר ועדיין סובל מדמודקס. בעבר קיבל טיפול של שלושה חיסונים כל עשרה ימים והיה נראה כי החלים באופן מלא. השיער גדל לו בחזרה והכל היה בסדר. כעבור מספר חודשים המחלה פרצה שוב. האם עליו לקבל את אותו הטיפול שוב? האם המחלה תעלם באופן מוחלט מתישהו? על איזה שמפו אתה ממליץ לטיפול במחלה זו? אודה להתייחסותך בנדון. בברכה, אלבז חופית
תשובה חופית שלום רב
אני לא מאמין בטיפול בזריקות חיסון או בזריקות כלשהן.
הטיפול אותו אנחנו מעניקים במרפאתנו הינו טיפול דרך הפה, זול יעיל, לא מכאיב ועובד כמעט ב 100% מהמקרים.
אשמח אם תפני אליי במרפאה , הטלפונים בדף הבית ואוכךל ליעץ לך יות באריכות, אהיה בעבודה ביום רביעי בבוקר.
בהצלחה
דר’ שרון רגב
וטרינר
שאלה שם: מוטי שילה
1/8/2010 זאת אינה שאלה. במהלך גלישה באינטרנט מצאתי שני אתרים המנתחים את איכות המזונות, ומדרגים אותם. אז למקרה שאינכם מכירים אותם: http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews http://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/brand בברכה, מוטי
תשובה תודה רבה רבה מוטי ידידי היקר
לראש הדף
137 138 139 140 141 142 143 144 145 146